Samsung Galaxy S6 64GB Gold kategorie A

Samsung Galaxy S6 představuje okouzlující design a mimořádný výkon. Samsung se zde soustředí i na zabezpečení telefonu pomocí vylepšeného snímače otisků prstů a systému KNOX. S tímto chytrým telefonem budete fotit ještě ostřejší snímky, jednoduše platit pomocí NFC a čárových kódů a dozvíte se zajímavé informace o svém telefonu. 

Samsung Galaxy S6 64GB Gold kategorie A

Okouzlující design

Samsung Galaxy S6 si Vás získá svým dechberoucím provedením. Něco tak elegantní, sofistikované a zároveň jedinečné tu už dlouho nebylo. Kombinace skla a kovu byla skvělou volbou. Tyto dva prvky do sebe dokonale zapadají. Tělo mobilního telefonu je vyrobeno z nejtvrdšího dostupného skla CORNING® Gorilla Glass® 4, které zaručuje vysokou odolnost po celou dobu užívání. Svojí tloušťkou 6,8 milimetrů jej řadíme mezi velmi tenké zařízení a hmotností jen 138 gramů se smartphone víceméně vznáší.

Vyšší kvalita snímků

Výrobce kladl důraz i na špičkový přední a zadní fotoaparát. Oba disponují vyšším rozlišením a světelností F1,9, díky čemuž jsou vytvořeny fotografie mnohem ostřejší a kvalitnější. V případě předního fotoaparátu je to 5 megapixelů a u zadního 16 megapixelů. Nelze opomenout ani optickou stabilizaci nebo možnost spustit snímání za 0,7 sekund z kterékoliv obrazovky, a to díky funkci Quick Launch. Nejvyšší kvalitu momentu zajišťuje dokonce i ve tmě. K fotoaparátu se dostanete i jednoduchým dvojklikem domovského tlačítka.

Expresní nabití

V porovnání s jinými modely této prémiové značky zabezpečuje Samsung Galaxy S6 opravdu rychlé nabití - až 1,5 krát rychleji. Pro ještě pohodlnější nabíjení postačí i kompatibilní bezdrátová nabíjecí podložka.

Ohromná výkonnost

Použité byly ty nejpokročilejší technologie společnosti Samsung. Samsung Galaxy S6 je osazen prvním 64bitovým procesorem na světě vyrobený 14 milimetrovou technologií, novým paměťovým systémem LPDDR4 a UFS 2.0 flash pamětí. To vše zaručuje vyšší výkon s nižší spotřebou energie. Získá si Vás opravdu rychlým startem i rychlým proklikáváním mezi jednotlivými otevřenými aplikacemi. Přináší Vám nevídanou kombinaci výkonu pro multitasking a multimédia.

Bezchybný obraz

Displej tohoto špičkového telefonu za ostatními funkcemi vůbec nezaostává. Super AMOLED displej s Quad HD rozlišením (2 560 x 1 440) Vám zajišťuje dokonalý obraz bez jakéhokoliv rušivého elementu. Zvýšená viditelnost i díky jasu 600 cd / mm zaručuje bezchybnou čitelnost na přímém slunci. Velikostí 5,1 palců je Samsung Galaxy S6 ideální na prohlížení různých webových stránek.

Mobilní platby bezpečně a jednoduše

Samsung Galaxy S6 nabízí asi nejjednodušší způsob mobilních plateb. S platební aplikací podporující MST (Magnetic Secure Transmission), NFC a platby pomocí čárového kódu si vychutnáte opravdu pohodlné placení.

Zvýšená bezpečnost

Mobilní telefon nabízí množství funkcí pro ochranu dat před potenciálními škodlivými útoky. Mluvíme o KNOX, snímači otisků prstů a možnosti virtuálního šifrování.

Výrobce: Samsung
Kategorie: Samsung
Dostupnost: Vyprodáno
Velikost displeje: 5.1 "
Velikost úložiště: 64 GB
Operační systém: Android
Kapacita baterie: Li-Ion 2550 mAh
Slot pro paměťovou kartu: Ano
Rozlišení hlavního fotoaparátu: 16 Mpix
Přední kamera: ano
Barva: Zlatá
Rozměry v/š/h7: 143,4/ 70,5/ 6,8 mm
Hmotnost: 138 g
Stav zboží: Použité
Automatické ostření: ano
Hd video: ano
NFC: ano
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilita značka: Samsung
Bluetooth: Ano
Opotřebení: A