Doprava zboží

Jakým způsobem si necháte vybraný kousek doručit je jen na vás. Náš hlavní logistický partner je kurýrní společnost PPL, se kterou máme již dlouholeté zkušenosti. U balíku svěřeného PPL máte jistotu, že bude doručen v pořádku a včas. V případě objednávky příslušenství, kde hodnota nepřesahuje 500 Kč odesíláme jako doporučené psaní přes Českou Poštu. Ceník přepravních služeb můžete vidět níže.

 

 

  • PPL Express - 99 Kč     PPL

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Službu PPL zákazníkům doporučujeme, jelikož s rychlostí doručení a celkovým servisem máme ty nejlepší zkušenosti. Balík je doručen do 24 hodin od podání. O odeslání Vás budeme informovat prostřednictvím emailu, kde obdržíte sledovací číslo zásilky a potvrzení o předání zásilky kurýrovi. 

Možnost sledování zásilek zde.

 

  • PPL Parcelshop - 99 Kč       

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Balík je dodán do 24 hodin od podání do Vámi zvoleného Parcel Shopu. Vyhovující Parcelshop si vyberete v košíku při dokončování Vaší objednávky. 

Možnost sledování zásilek zde

 

  • Doporučená zásilka - 50 Kč    Doporučená zásilka

Doporučené zásilka České Pošty je ideální volbou přepravy pro zásilky menší hmotnosti a ceny zboží do 1000 KČ. Mnoho zákazníků využívá doporučené psaní k přepravě příslušenství či náhradních dílů pro mobilní telefony.

Možnost sledování zásilky zde

 

  • Česká pošta Balík do ruky - 99 Kč    Balík do ruky

Zboží vám dodá kurýr České pošty až do domu. Rychlé dodání s garancí doručení do 24 hodin. V případě nezastižení je zásilka uložena na nejbližší dodací poště a je opakovaně doručováná následující pracovní den. Balík do ruky je možné odeslat i na dobírku. Za tuto službu je účtován poplatek 40 KČ. 

Možnost sledování balíků zde

Možnost online změny místa a času doručení zde

 

  • Česká pošta Balík na poštu - 99 Kč  Balík na poštu

 Balíček bude doručen na pobočku České pošty, kde si ho můžete sami vyzvednout v čase, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

  •  Zásilkovna - 99 Kč  

Nevyhovuje vám čekání na kurýra a raději byste si pro balíček osobně došli do jednoho z více než tisíce výdejních míst Zásilkovny? Není nad čím váhat, stačí zvolit jako dopravu službu Zásilkovny a my balíček předáme. Jen je nutné počítat s maličkou prodlevou (1-3 dny), která vzniká předáváním balíčku do sběrného depa a až následným doručením na vámi vybané místo. Pokud byste chtěli zaslat prostřednictvím Zásilkovny zboží na dobírku, je nutné brát v potaz maximální výši dobírečného, která je 30.000 Kč.