Samsung Galaxy S5 Mini Black G800

Dostupnost
Vyprodáno
Stav zboží
Nové
Kód produktu
k2456
Záruka:
6 měsíců

6 390 Kč
Cena včetně 21% DPH


Samsung Galaxy S5 Mini Black

  

Mimořádně tenký telefon GALAXY S5 mini s tloušťkou pouhých 9,1 mm nabízí většinu technologií telefonu GALAXY S5 v praktickém kompaktním designu. Vychutnávejte si bezkonkurenční výkon díky jeho kompaktním rozměrům, se kterými je jeho ovládání jednou rukou velice pohodlné.


Odolný vůči prachu a vodě 

Díky certifikaci IP67 je telefon GALAXY S5 mini odolný vůči potu, dešti, kapalinám, písku a prachu. Svůj telefon tak můžete používat prakticky v každé situaci.


Extrémní úspora energie 

Už se nemusíte obávat, že zmeškáte důležité hovory, když vám dochází baterie. Režim vysoké úspory energie změní obrazovku na černobílou a vypne všechny nepotřebné funkce, čímž výrazně minimalizuje používání baterie.

Displej s velkým D

Širokoúhlý 4,5" displej HD Super AMOLED vám přináší ohromující zážitky ze sledování. Na živém displeji HD Super AMOLED si můžete vychutnávat realistický obraz s bohatými a ostrými barvami.

 
Displej s velkým D
Rychlé automatické zaostřování
 

Rychlé automatické zaostřování

Fotoaparát telefonu GALAXY S5 mini s rozlišením 8 Mpix vám umožní zachytit nádherné scenérie a výjimečné okamžiky s vašimi blízkými. Díky živému obrazu fotoaparátu v telefonu GALAXY S5 mini budou vaše výjimečné okamžiky stále jako živé.

Změřte si srdeční tep

Galaxy S5 Mini také dostal do vínku zabudovaný monitor srdečního tepu - můžete si tak tepovou frekvenci zkontrolovat kdykoliv a kdekoliv a příslušně upravit svoje sportovní úsilí.

S aplikací S Health zůstanete v kondici. Sledujte své tréninky, denní příjem a hmotnost a buďte fit. Aplikace zvládne záznam trasy, rychlosti, spálených kalorií a mnoho dalšího. Doslova ideální je pak v kombinaci s chytrými hodinkami Gear 2 a náramkem Gear Fit.

 

 

 

Objednací číslo: S5MINIT2
Výrobce: Samsung
Kategorie: Samsung
Dostupnost: Vyprodáno
Velikost displeje: 4.5 "
Velikost úložiště: 8 GB
Operační systém: Android 4.4 (KitKat)
Velikost RAM: 1536 MB
Kapacita baterie: Li-lon 2100 mAh
Slot pro paměťovou kartu: Ano
Rozlišení hlavního fotoaparátu: 8 Mpx
Přední kamera: ano
Barva: Černá
Rozměry v/š/h7: 131,1/ 64,8/ 9,1 mm
Hmotnost: 120 g
Stav zboží: Nové
Automatické ostření: ano
Hd video: ano
NFC: ano
Záruka: 6 měsíců
Kompatibilita model: Galaxy S5
Kompatibilita značka: Samsung
Bluetooth: Ano

HomeCredit

Splátkové programy

(H) [IDESET] Desetina 10 % + 10x 10 %

Spotřebitelský úvěr, který je charakteristický svou jednoduchostí a výhodností. Dlouhodobě se jedná o nejoblíbenější úvěr u našich zákazníků. Pro rychlé dodání zboží zvolte SMS podpis.

(H) [IPR 11-25] 1% navýšení měsíčně

Na splátky jen za 1 % měsíčně s možností volby délky splácení od 11 do 25 měsíců. Stačí jen dva doklady. Pro rychlé dodání zboží zvolte SMS podpis.

(H) [IDL0672] Nízké splátky

Nákup na splátky s možností volby délky splácení a výše navýšení. Pro rychlé dodání zboží zvolte SMS podpis.