Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Apple iPhone 5S 16GB Gold - Kategorie A+

A+
Prémiová kategorie, která je pro nejnáročnější zákazníky. Zboží v kompletním balení včetně originální krabičky a kompletního příslučenství (USB kabel, adaptér, sluchátka, jehla na SIM). Stav zařízení je jako nový, občas dokonce ještě v původníí fólii od výrobce. Odblokováno na všechny světové mobilní operátory. Záruka 12 měsíců.
Dostupnost
dodání do 3-5 dnů
Stav zboží
Použité
Kód produktu
k849
Záruka:
12 měsíců

5 290 Kč
Bez možnosti odpočtu DPH


Apple iPhone 5S 16GB Gold - kategorie A+ 

Všechny námi nabízené iPhony nebyly nikdy blokovány pro operátory, proto budou fungovat bez problémů na všech českých i světových operátorech a to i po aktualizaci iOS či restore systému iOS. 

Bytostně pokrokový

iPhone 5s je smysluplně vymyšlený. Pečlivě zvážený. Precizně zpracovaný. Není jen tím, co je technologicky možné. Ale tím, co je technologicky užitečné. Není tím, co přijde. Ale tím, co by mělo přijít.

 

Až do teď nedosažitelné

Slabě osvětlené fotografie nikdy nevypadaly tak dobře

 

Od teď už nepostradatelné

Procesor s 64bitovou architekturou.
Identifikační snímač otisků prstů.
Lepší, rychlejší fotoaparát.
A operační systém vyvinutý přímo pro 64bitovou architekturu.
Smartphone s jakoukoli z těchto vlastností by předběhl svou dobu. iPhone se všemi těmito funkcemi najednou svou dobu právě předběhl.

 

Zlatý standard

K dispozici ve stříbrné a šedé

Slabě osvětlené fotografie nikdy nevypadaly tak dobře

iPhone 5s je precizně zpracovaný do posledního mikronu. A je to vidět v každém detailu. Krásné hliníkové tělo. Hladký kov a sklo. Tlačítko plochy ze safírového křišťálu. Další safírový křišťál chrání fotoaparát iSight. Design a konstrukce na této úrovni nemá obdoby. iPhone 5s díky tomu působí neuvěřitelně tenkým a lehkým dojmem. A je k dispozici ve třech elegantních podáních: zlatém, stříbrném a vesmírně šedém

Touch ID

Vaše otisky, váš iPhone

Slabě osvětlené fotografie nikdy nevypadaly tak dobře

iPhone si kontrolujete nesčíslněkrát denně. Zadávat pokaždé kód zdržuje. Přesto to děláte, protože nechcete, aby k vašemu iPhonu měl přístup někdo jiný. Nyní se do něj dostanete rychleji, snáz a taky trochu futuristicky. Představujeme Touch ID – nový identifikační snímač otisků prstů.

Stačí položit prst na tlačítko plochy a iPhone se odemkne. Je to praktické a vysoce bezpečné řešení přístupu k telefonu. Otiskem prstu můžete taky schvalovat nákupy v iTunes Storu, App Storu a iBooks Storu, takže nemusíte zadávat heslo. Touch ID dosahuje 360stupňové čitelnosti. Takže ať je iPhone v jakékoli orientaci – na výšku, na šířku nebo cokoli mezi tím – správně přečte otisk vašeho prstu a pozná vás. A protože Touch ID umožňuje zaregistrovat několik otisků prstů, pozná i lidi, kterým důvěřujete.

Čip A7

První 64bitový smartphone na světě

Slabě osvětlené fotografie nikdy nevypadaly tak dobře

Je rychlost. A pak je A7. Nový čip A7 podává až dvakrát větší výpočetní a grafický výkon než čip A6. A co je ještě působivější, iPhone 5s s procesorem A7 je první 64bitový smartphone na světě. V supertenkém telefonu tak máte architekturu třídy výkonných počítačů. A protože se při vývoji iOS 7 s 64bitovou architekturou už počítalo, procesor A7 dokonale využívá.

Slabě osvětlené fotografie nikdy nevypadaly tak dobřeSlabě osvětlené fotografie nikdy nevypadaly tak dobřeSlabě osvětlené fotografie nikdy nevypadaly tak dobře

Díky podpoře rozhraní OpenGL ES 3.0 zvládá čip A7 tak detailní grafiku a komplexní vizuální efekty, jaké byly svého času možné jen na Macu, PC nebo herních konzolích. Rozdíl je ohromný.Vezměte si například fantaskní světy her. Textury a stíny vypadají opravdověji. Slunce se odráží ve vodě. Celkový dojem je daleko realističtější. iOS 7 a všechny výchozí aplikace jsou pro čip A7 optimalizované. Skvělým příkladem je aplikace Fotoaparát. Ta díky novému obrazovému signálnímu procesoru v čipu A7 až dvakrát rychleji zaostřuje, rychleji snímá fotky a zaznamenává video s vyšší frekvencí snímků.1 Člověk by řekl, že tím vším utrpí výdrž baterie. Ovšem čip A7 je zároveň energeticky neskutečně úsporný.

Balení

Apple iPhone 5S 16GB Gold kategorie A+, adaptér, USB lighting, jehla na SIM, sluchátka, originální krabička Apple, ochranné sklo na LCD

   

Objednací číslo: 5S16GBGOLDA+
Výrobce: Apple
Kategorie: Apple
Dostupnost: dodání do 3-5 dnů
Velikost displeje: 4'
Velikost úložiště: 16 GB
Operační systém: iOs
Velikost RAM: 1024 MB
Kapacita baterie: Li-ion 1560mAh
Slot pro paměťovou kartu: Ne
Rozlišení hlavního fotoaparátu: 8 Mpx
Přední kamera: 2 Mpix
Barva: Zlatá
Rozměry v/š/h7: 123,8/ 58,6/ 7,6 mm
Hmotnost: 112 g
Stav zboží: Použité
Automatické ostření: ano
Hd video: ano
Pohotovostní doba: 240 hodin
NFC: ne
Záruka: 12 měsíců
Kompatibilita model: iPhone 5/ 5S/ SE
Kompatibilita značka: Apple
Bluetooth: Ano
Opotřebení: A+
HomeCredit

Splátkové programy

(H) [IDESET] Desetina 10 % + 10x 10 %

Spotřebitelský úvěr, který je charakteristický svou jednoduchostí a výhodností. Dlouhodobě se jedná o nejoblíbenější úvěr u našich zákazníků. Pro rychlé dodání zboží zvolte SMS podpis.

(H) [IPR 11-25] 1% navýšení měsíčně

Na splátky jen za 1 % měsíčně s možností volby délky splácení od 11 do 25 měsíců. Stačí jen dva doklady. Pro rychlé dodání zboží zvolte SMS podpis.

(H) [IDL0672] Nízké splátky

Nákup na splátky s možností volby délky splácení a výše navýšení. Pro rychlé dodání zboží zvolte SMS podpis.